Ідеї подарунків – Peninsula - Peninsula

Ідеї подарунків

ОСВІДЧЕННЯ ТА ПОБАЖАННЯ

Коротке послання, прочитане дорогою Вам людиною в якийсь момент може зігріти та надати наснаги! Подумайте, які слова Ви хочете написати, щоб вони були завжди з нею.

ВАЖЛИВІ ДАТИ

Ці дати є в усіх: перша зустріч, перший поцілунок або освідчення в коханні, народження дитини. Пам'ятаючи важливі дати, ми створюємо традиції та одержуємо натхнення для того, щоб змінювати своє майбутнє.

SMS АБО АКРОНІМИ

Сенс коротких текстів у тому, що часто він відомий тільки Вам двом. Класна ідея подарунка для молодих пар. У нашому магазині ми пропонуємо деякі ідеї коротких текстів та акронімів, але впевнені, що у Вас є й свої варіанти.

ДИТЯЧІ МАЛЮНКИ

Перші малюнки та написи, це, мабуть, наймиліші та емоційні роботи.

Радість від отримання такого подарунка безмежна! Ми маємо можливість перенести на прикрасу дрібні деталі творчості Вашого малюка.


Багато ідей автором яких є Ви

ВАШ ПОЧЕРК

За допомогою наших методик гравірування ми можемо зберегти автентичність послання, перенести Ваш почерк або почерк Вашої дитини саме так, як він виглядає на папері.

ІНІЦІАЛИ ТА МОНОГРАМИ

Гравірування ініціалів і монограм на прикрасах - це модний тренд. Виглядає дуже стильно! Найбільш популярні замовлення - гравірування першої букви імені або прізвища.

ОСОБЛИВІ МІСЦЯ

У кожного з нас є особливі місця – де ми заряджуймося натхненням та енергією. Відзначте місця на карті та надішліть нам, ми доберемо та вигравіруємо координати на прикрасі з нашої колекції.

СТЕЖТЕ ЗА НАМИ