Оплата та доставка – Peninsula - Peninsula

Оплата та доставка

ОПЛАТА

При здійсненні покупки в Peninsula Ви отримуєте унікальний товар, в який вже додані Ваші особисті зміни. Виріб вже не може бути проданий комусь іншому, тому через цю специфіку ми починаємо роботу з виготовлення Вашого замовлення тільки після внесення 100% оплати.

Способи оплати:
В нас діють наступні варіанти оплати

  • оплата банківською картою LIQPAY, моментальний переказ грошей за прямим посиланням. Найшвидший, безпечний та зручний спосіб.
  • оплата за рахунком, який надсилається на Вашу електронну пошту одразу після оформлення замовлення на сайті. В цьому випадку Вам необхідно, в поле «призначення платежу» обов’язково вказати номер замовлення, для того, щоб ми швидко ідентифікували його та розпочали виконання.

Момент отримання оплати миттєво фіксується! Відповідне повідомлення відправляється на електронну скриньку клієнта.

Перебіг терміну виконання починається з моменту отримання оплати!

Необхідно розуміти та враховувати, що:
Якщо оплата отримана до 14:30 робочого дня цей робочий день враховується в перебіг терміну виконання замовлення, як перший день.
Якщо оплата отримана після 14:30 робочого дня, то цей день не враховується в перебіг терміну виконання замовлення, відлік такого терміну починається з наступного робочого дня.
Для замовлень, за якими оплата отримана в п’ятницю після 14:30, а також у вихідні дні, перебіг терміну виконання замовлення починається з понеділка.
Графік замовлень в період святкових та додаткових державних вихідних днів Ви можете уточнити, зв’язавшись з нашими менеджерами.


ДОСТАВКА

Питання, пов’язані з доставкою товару ми доручаємо найпопулярнішому в Україні логістичному оператору – «Нова Пошта». Після того як ми відправили Вашу посилку, ми одразу ж надсилаємо Вам sms з трекінг номером для відслідковування замовлення в дорозі.

Для кращого розуміння того, коли Ви отримуєте своє замовлення слід враховувати наступну інформацію:

СТАНДАРТНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Для текстового гравірування, важливих дат та монограм:

3 календарних дні, для Західних областей України (Закарпатська, Львівська, Волинська, Чернівецька, Хмельницька, Івано-Франківська, Вінницька та Житомирська);
2 дні для всіх інших областей.

Для малюнків та підписів з Вашим оригінальним шрифтом:

4 календарних дні, для Західних областей України (Закарпатська, Львівська, Волинська, Чернівецька, Хмельницька, Івано-Франківська, Вінницька та Житомирська);
3 дні для всіх інших областей.

ТЕРМІНОВЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Для текстового гравірування, важливих дат та монограм:

20% - додаткова оплата за терміновість від вартості замовлення:
2 календарних дні для Західних областей України;
1 день для всіх інших.

Для малюнків та підписів з Вашим оригінальним шрифтом:

20% - додаткова оплата за терміновість
2 календарних дні для західних областей України;
1 дні для всіх інших


МОМЕНТ ЗАМОВЛЕННЯ

Ще раз наголошуємо - що перебіг терміну виконання замовлення починається з моменту отримання оплати. Про факт отримання оплати ми негайно повідомляємо наших клієнтів письмово на електронну скриньку, а також СМС повідомленням, надісланим на телефон, вказаний при оформленні покупки.

Важлива деталь: відлік календарних днів починається з дня отримання оплати до 14:30, за всіма оплатами, отриманими після цього часу, відлік перебігу терміну виконання та доставки замовлення починається з наступного робочого дня.

СТЕЖТЕ ЗА НАМИ